1EB012830021 Headlamp HELLA
Key Features
Delivery Options
Worldwide delivery — estimated arrival in 1 business day.
Warranty Information
All VMP products include a standard 6-month warranty.
6 MONTHS
Product Description
Description
This part is categorized under Other Trucks applications.
OEM Numbers
OEM Brand
65.25101-6034 MAN
7C1 941 006 VW
7C1 941 006 B VW
Cross References
OEM Brand
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
1EB 012 830-021 HELLA
Vehicles
Brand Model Type
VW CRAFTER Panelvan/Van (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD)
VW CRAFTER Platform şasi (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS…
VW CRAFTER Minibüs/Otobüs (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD
MAN TGE Panelvan/Van 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)
MAN TGE Panelvan/Van 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD)
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI (UZB, UZC, 08V, UZH, UZI, 10V, UZO, UZP, 21V,…
VW CRAFTER Panelvan/Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD)
MAN TGE Panelvan/Van 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD)
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI RWD
VW CRAFTER Platform şasi (SZ_) 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU…
VW CRAFTER Panelvan/Van (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD)
MAN TGE Panelvan/Van 2.0 TDI RWD (11V, 12V, UYB, UYC, UYD)
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI RWD (UZB, UZC, UZD, 14V, 29V, UZH, UZI, 18V, 30V…
VW CRAFTER Platform şasi (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV)
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, 15V, UZH, UZI, 19V, UZO, UZP,…
MAN TGE Platform şasi (UZ_) 2.0 TDI AWD
VW CRAFTER Panelvan/Van (SY_, SX_) e-Crafter FWD (SXB)
MAN TGE Panelvan/Van eTGE (35V, UXB)